poniedziałek, 11 marca 2013

Goblin Keeper – twoje mroczne królestwo w przeglądarce

Masz już dość słodkich gier przeglądarkowych w których prowadzisz farmę, hodujesz koniki czy bawisz się w superbohatera? Bardzo możliwe, że spodoba ci się mroczny Goblin Keeper – jedna z najnowszych gier przeglądarkowych od GameForge (OGame, Metin2).

W Goblin Keeper zostajesz lordem podziemnego, mrocznego królestwa zamieszkiwanego przez najgorsze stworzenia tego świata: gobliny, orki, ogry, wampiry, straszydła, zjawy, mroczne elfy i całą masę innych szkarad. Twoim zadaniem będzie stworzenie potężnego imperium które będzie nękać elfy zamieszkujące powierzchnię oraz innych lordów.

Z Goblin Keeperem jest o tyle dobrze, że gra posiada polską wersję językową i można ja sprawdzić bez zbędnej rejestracji. Wybieramy tylko serwer na którym chcielibyśmy rozpocząć naszą przygodę po czym zaczynamy zabawę z bardzo dobrze sporządzonym samouczkiem.

Zabawę rozpoczynamy od jednego małego lochu, z jednym goblinem szwędającym się bez celu. Szybko znajdujemy mu pracę przy budowie pomieszczenia do spania, przy pomocy którego będziemy mogli zwabiać do naszego lochu inne stworzenia. Tu trzeba zaznaczyć, że stworzenia które przychodzą do naszego lochu, chociaż dla nas pracują, nie są naszymi niewolnikami.

Twoje stworzenia muszą regularnie otrzymywać wypłatę w formie złota, w innym przypadku będą niezadowolone i możliwe, że zwiną manatki. Ponadto złoto wydawane jest również na rozbudowę pomieszczeń, wytwarzanie mebli i wiele innych. By kreatury były szczęśliwe potrzebują złota, noclegu, jedzenia, sal treningowych i tym podobnych. Jeżeli im to zapewnisz możesz być pewien, ze twoja armia będzie rosła i pracowała na twoją chwałę.

Mimo całej tej mroczności Gooblin Keeper to bardzo przyjemna gra przeglądarkowa. Na spragnionych wrażeń czekają tu walki PvP i PvE – te pierwsze toczone z innymi lordami, te drugie z elfami zamieszkującymi powierzchnie. Prócz walki możesz się też zająć tworzeniem sojuszy i handlem surowcami.


Jakie są wasze opinie o Gooblin Keeperze? Jeżeli gracie to zachęcam do wyrażenia własnego zdania i wymiany plusów i minusów gry. Możecie to zrobić w komentarzach do opisu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz