poniedziałek, 25 lutego 2013

Top 10 gier MMORPG na rok 2013 wg. MMOAttack

Rok 2013 trwa w najlepsze wiec warto sobie przypomnieć które gry MMORPG będą w tym roku warte naszej uwagi. Listę TOP 10 gier MMORPG na rok 2013 przygotował portal MMOAttack, do tego przygotował całkiem ciekawe wideo na którym została zaprezentowana każda z gier. Na początek zapraszam do oglądania filmu, listę gier macie w rozwinięciu newsaNa filmiku możecie zobaczyć takie gry MMORPG jak Pathfinder Online, Blade & Soul, Age of Wushu / Age of Wulin, ArcheAge, The Repopulation, Wildstar, World of Darkness, Lineage Eternal, Neverwinter oraz The Elder Scrolls Online.

Osobiście wyczekuję na TES Online. Jak jest w waszym przypadku? Być może czekacie na grę MMORPG która nie została przedstawiona w zwiastunie? W takim razie wspomnijcie o tym w komentarzach. Każda opinia jest mile widziana.

3 komentarze:

 1. Lubię takie podsumowania, jakby to powiedzieć... są odmóżdżające :)
  Żadnego czytania, tylko oglądanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne top 10.Sam ułożyłbym je troszeczkę w innej kolejności, ale to pewnie kwestia gustu. Osobiście czekam na grę która została umieszczona na miejscu 9, czyli "Blade and Soul". Dużo się słyszy o tej produkcji. Szkoda tylko że na większości stronek newsy z B&S dotyczą cenzury lub jej braku : / No ale przetestuje się i zobaczymy jak to będzie. Są również dwie gry o których nie słyszałem a które zaciekawiły mnie. Jest to pozycja 5, czyli Wildstar oraz bardzo przypominająca Diablo 3 i Path of exile, Lineage Eternal. Jestem tutaj na blogu pierwszy raz, ale myślę że zostanę na dłużej. Zapraszam na swojego nowego bloga również o grach ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja osobiście czekam na 3 tytuły ale który porwie mnie do wielogodzinnego tańca to zobaczymy.

  1. # TES Online # 3.
  2. # Blade & Soul # 2.
  3. # Neverwinter # 1.

  OdpowiedzUsuń