piątek, 8 marca 2013

17 urodziny CD-Action z Far Cry 2 i Magicką w tle

17 urodziny CD-Action: okładka
fot. cdaction.pl
Tak, o takiej okazji warto wspomnieć. Już 12 marca, a więc we wtorek, do kiosków trafi urodzinowy numer CD-Action. Kto by pomyślał, że najpopularniejsze w Polsce czasopismo o grach kończy 17 lat i jest już niemal „dojrzałe” – jeszcze tylko roczek do 18! Ależ ten czas leci.

Skoro to już 17 urodziny, to i jest na bogato. W numerze spory materiał o grze Wiedźmin 3: Dziki gon (7 stron) a na 2 płytach DVD znajdziemy 44 gry niezależne i polskie wersje językowe gry Far Cry 2 oraz Magicka. Prócz tego kody na gold dla grających w World of Tanks: zarówno dla poczatkujących jak i już grających – chociaż ci pierwsi dostaną nieco więcej. Całość w cenie 15.99.

W numerze znajdziemy również materiał dotyczący następujących gier: Assassin’s Creed IV: Black Flag, Total War: Rome II oraz Destiny. Więcej o tym co znajduje się w urodzinowym numerze CD-Action znajdziecie na oficjalnej stronie czasopisma: KLIK.

5 komentarzy:

 1. Kurcze, to już 17 lat... Najgorsze jest to, że chyba gdzieś mam pierwszy numer :)

  BTW: Blog bardzo fajny. Będę zaglądał.
  Zapraszam też do mnie: www.geeX-Files.pl :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś miałem cały stos numerów CDA. Coś koło 50 numerów. Ostatecznie część rozszarpał chrześniak, część poszła na makulaturę - przy okazji sprzątania garażu. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki wielkie że zawsze jesteście z nami\

  OdpowiedzUsuń
 4. Co będziecie robić za kolejne 90 lat. Będziecie istnieć

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda twoich magazynów.

  OdpowiedzUsuń