piątek, 22 lutego 2013

OUYA – pełna lista gier na konsolę

Samurai II Vengeance - możliwe, że jedna z gier na OUYA
Mój ostatni wpis o konsoli OUYA cieszył się wśród was dużym powodzeniem. Dlatego postanowiłem poszperać trochę za pełną listą gier które pojawią się na tym ciekawym systemie. Efektem tego szperania było trafienie do tematu na forum konsoli, tematu w którym spisywane są tytuły gier: Pełna lista gier na konsolę OUYA.

Po temacie widać, że konsola cieszy się dużym zainteresowaniem developerów. Lista zawiera już około 500 różnych gier. W zdecydowanej większości ich tytuły są podlinkowane i kierują do: zapowiedzi na innych stronach, zwiastunów wideo oraz oficjalnych tematów na forum. Macie więc okazję zobaczyć jak obecnie idą pracę nad grami oraz w co przyjdzie wam na początku grać.

W temacie zostały również uwzględnione gry które podobno trafią na OUYA, są wśród nich: Canabalt, Dead Trigger, Dillo Hills 2, Fatal Theory, Freedom Planet, Hawken, Kitaru, Madden NFL 12, Minecraft, Racing Live, Samurai II Vengeance oraz Shadowgun.

Pierwsze egzemplarze OUYA mają zostać rozesłane do kupców już w marcu. Trafią one do osób które wsparły projekt podczas akcji na Kickstarterze. Do oficjalnej sprzedaży konsola ma trafić już w czerwcu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz