niedziela, 17 lutego 2013

Najlepsze gry MMO 2012 roku wg MMOHut i OnRPG

Smite: screenshot z najlepszej gry MMO roku 2012
Lubię pierwsze miesiące nowego roku. Bynajmniej nie dlatego, że na dworze pada śnieg i panuje siarczysty mróz. Nie. Lubię początek roku z uwagi na to, że co rusz portale branżowe decydują się na publikację wszelkiej maści podsumowań dotyczących gier. Nie inaczej jest tym razem.

Chciałbym wam przedstawić podsumowania minionego roku w branży gier MMO przygotowane przez redaktorów portali MMOHut oraz OnRPG. Zmierzyli się oni z najlepszymi grami MMO 2012 roku i przedstawili je w świetnej formie, w formie filmiku. Zapraszam do oglądania.

Jeżeli ktoś z was nie ma wiele czasu na oglądanie całego wideo to zapraszam na małe podsumowanie w moim wykonaniu bezpośrednio pod filmikiem.


Podczas trwania całego filmiku redaktorzy serwisów MMOHut oraz OnRPG postarali się przybliżyć nam najlepszy gry minionego roku w takich kategoriach jak: gry przeglądarkowe, dostosowanie postaci, walki PvP, innowacja, najlepszy system walki etc.

Na początku filmiku możecie się zapoznać z najlepszymi grami przeglądarkowymi 2012 roku, wymieniane są takie tytuły jak Kartuga, Game of Thrones MMO, Forge of Empires, Totem, The Lost Titans, City of Steam oraz AirMech. Przy czym najlepszymi grami przeglądarkowymi z tego grona zostają uznane Totem oraz AirMech.

Na koniec filmiku redaktorzy wymieniają tytuły gier MMO, które w minionym roku zrobiły na nich największe wrażenie. Wśród nich były takie gry MMO jak PlanetSide 2, Smite, Guild Wars 2, raiderZ oraz Hawken. Przy czym, w zgodnej opinii obu panów najlepszą grą MMO roku 2012 można uznać Smite.

Smite jest grą MMO łączącą w sobie gatunek MOBA (DotA, League of Legends) z grą akcji. Rozgrywka jest bardziej zręcznościowa i obserwowana z perspektywy trzeciej osoby. Każdy atak musimy starannie wymierzyć jeżeli nie mamy zamiaru spudłować.

Oczywiście jak z każdym podsumowaniem tak i z tym nie musicie się zgadzać. Każdy z nas ma własny ranking najfajniejszych gier MMO 2012 roku. Jestem ciekaw jak jest z wami. Której grze MMO moglibyście wręczyć laur zwycięstwa? A może według was jest kilka gier zasługujących na wyróżnienie? Osobiście postawiłbym na Guild Wars 2.

1 komentarz:

  1. Gameplay w Smite do mnie nie przemawia, wolę League of Legends. Z gier z artykułu nie grałem w żadną ale muszę sprawdzić Game of Thrones MMO.

    OdpowiedzUsuń