piątek, 30 marca 2012

Czwarty etap testów beta TERA

Jak dowiedzieliśmy się z informacji prasowej rozesłanej przedstawicielom mediów związanych z grami zbliża się czwarty etap testów beta gry TERA. Rozpoczyna się on już dzisiaj i potrwa do godziny 24.00 w niedzielę.


 "Od piątku, 30 marca, do poniedziałku, 1 kwietnia, gracze będą mieli okazję zwiedzić nieznane dotąd zakamarki świata TERA w czwartej fazie zamkniętych testów beta. Podwyższenie poziomu maksymalnego do 38 otwiera nowe misje oraz lochy.
 
Serwery będą działały przez cały weekend, od godz. 15:00 w piątek do północy w niedzielę. Poszukiwacze przygód będą mieli ponad 50 godzin na odwiedzenie lochów w Eldritch Academy i Dark Cathedral oraz instancji Cultists’ Refuge. Przygotowane zostało także pewne specjalne wydarzenie w grze, podczas którego gracze będą musieli złapać złodziei świątecznych jajek!
 
Z okazji przygody z betą, do której dostęp otrzymają wszyscy zamawiający tytuł w przedsprzedaży, opublikowanych zostało także wiele nowych screenshotów, które prezentują strefy TERA dla graczy z najwyższym poziomem doświadczenia. Czy to Shurian Mindbender, Berylheart czy Valgmore and Vacerbus – warto rzucić okiem na te wszystkie przebiegłe stworzenia.
 
Bazująca na modelu subskrypcji i abonamentu TERA, będzie miała swoją premierę 3 maja 2012. Za sprzedaż detaliczną odpowiedzialny jest Ubisoft, natomiast dystrybucją cyfrową w Europie zajmie się Frogster. Gracze już teraz mogą zamówić tytuł w przedsprzedaży, otrzymując dostęp do wszystkich faz testów beta. Edycja kolekcjonerska zawiera dodatkowo ekskluzywnego wierzchowca - Regal Frostlion."

ScreenyBrak komentarzy:

Prześlij komentarz