niedziela, 7 kwietnia 2013

Dwie nowe „Dobre Gry” - Rochard i Global Ops: Commando Libya

Rochard w serii Dobra Gra
Techland w dalszym ciągu rozbudowuje ofertę gier dostępnych w serii „Dobra Gra”. Tytułami które już 18 kwietnia pojawią się na sklepowych półkach są Rochard oraz Global Ops: Commando Libya. Obie w cenie 19,90 zł.

Rochard jest platformową grą zręcznościową w której wcielamy się w postać Johna Rocharda, górnika pracującego wraz ze swoją ekipą w kosmosie. Pewnego dnia John natrafia na znajdujące się głęboko pod ziemią struktury kosmitów. Jakby tego było mało do akcji wkraczają kosmiczni piraci mający chrapkę na przywłaszczenie sobie znaleziska. Rochard zostaje rozdzielony ze swoją ekipą a jego głównym zadaniem staje się ocalenie planety i przyjaciół. Bardzo przyjemna i humorystyczna gra w oprawie 2,5D. Plus za broń grawitacyjną.


Okładka gry Global Ops: Commando Libya
Global Ops: Commando Libya to gra akcji polskiego studia Spectral Games. Wcielamy się w niej w członka oddziału specjalnego, którego zadaniem jest dopadnięcie niezwykle niebezpiecznego terrorysty - handlarza bronią, który wszedł w posiadanie bomby atomowej.

W grze znalazła się kampania dla pojedynczego gracza oraz multiplayer. W kampanii dla jednego gracza weźmiemy udział w 9 misjach, których akcja została osadzona od Grenlandii aż po Libię.

3 komentarze:

  1. dobra seria i dobre gry, brakowało trochę tego powiem szczerzę, choć czekam na Sacrifice z tej serii :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Pamiętam Rocharda! Faktycznie, grało się naprawdę miło, być może się skuszę. :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Niestety dla mnie póki co nie ma jakichś super hitów, ale myślę, że wielu graczy będzie mogło wyłapać coś naprawdę dobrego za niewielkie pieniądze.

    OdpowiedzUsuń