środa, 20 marca 2013

The Humble Weekly Sale: płać ile chcesz za grę Bastion

Bastion - Tapeta HD
Wczoraj ruszyła pierwsza promocja The Humble Weekly Sale w ramach której co tydzień, począwszy od wtorku, będziemy mogli kupić wybraną grę wideo za tyle ile jesteśmy w stanie zapłacić. W ramach pierwszej akcji możemy nabyć Bastion – grę studia Supergiant Games, wydaną we współpracy z Warner Bros.

Bastion to gra action-RPG osadzona w post apokaliptycznym świecie fantasy. Gracze wcielają się w postać chłopca któremu powierzono niewdzięczne zadanie przywrócenia świata do normalności po klęsce która odmieniła jego oblicze. Na szczególną uwagę zasługują piękne, kolorowe, ręcznie rysowane lokacje oraz niesamowita muzyka towarzysząca nam podczas naszej długiej przygody.

Bastion - screen z gry action-RPG Bastion - zdjęcie z kolorowej gry RPG
Gra jest sprzedawana za przysłowiowego centa, zgodnie z definicją płać ile chcesz. Mimo wszystko należy mieć na uwadze, że płacąc 0,01 dolara Bastion (bez zabezpieczeń DRM) będzie dostępny do pobrania wyłącznie na naszym profilu Humble Bundle. Płacąc 1 dolara dodatkowo dostajemy klucz na Steam. Płacąc powyżej średniej (obecnie 2,67 dolara) dostajemy soundtrack, zapis nutowy utworów, artworki oraz dzwonki na iPhone i urządzenia z Androidem. Decydując się na wsparcie inicjatywy kwotą 25 dolarów dostaniemy Bandanę, płytę CD zawierającą ścieżkę dźwiękową i dwie pocztówki – wliczona jest w to wysyłka międzynarodowa.Bastion to wielokrotnie nagradzana gra action-RPG w The Humble Weekly Sale dostępna na platformy Windows, Linux oraz Mac. Jeżeli chcecie grać po polsku w sieci znajdziecie fanowskie spolszczenie gry.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz