środa, 6 marca 2013

Miasto Pary: niedługo zamknięte beta-testy

Logo gry Miasto Pary
Miasto Pary (City of Steam) to nowa, darmowa gra przeglądarkowa z gatunku MMORPG od chińskiego studia Mechanist Games. Gra działa na silniku Unity 3D a jej akcja toczyć się będzie w świecie fantasy wzbogaconym o elementy steampunku. Za lokalizację gry odpowiada rosyjskie studio Aggro Games.

Akcja gry będzie się toczyć na płaskim, dryfującym w kosmosie świecie zwanym „Machiną Świata”. Składa się ona z Płyty Głównej wokół której poruszają się cztery koła zębate, będące odzwierciedleniem żywiołów i pór roku: para przynosi wiosnę, węgiel lato, rdza jesień, a ropa zimę.

Po poszukiwaniach które przeprowadziłem mogę powiedzieć, że największymi zaletami Miasta Pary (City of Steam) będzie: piękna grafika 3D w przeglądarce, szczegółowa historia i tło fabularne, ogromny świat, setki zadań oraz bardzo dużo ras do wyboru. Z historią i tłem fabularnym możecie się już teraz zapoznać na oficjalnej, polskiej stronie gry: miastopary.pl. Tam też, tak samo jak ja, będziecie mogli zarejestrować się do zamkniętej bety, która ma ruszyć jeszcze w marcu.


Rasy w Mieście Pary: Wewnętrzni, Avenijczycy, Osteńczycy, Stoigmarowie, Draugowie, Rivenowie, Gobliny, Hobowie oraz Orkowie. Ponadto mamy tu cztery klasy postaci (Arkanista, Strzelec, Strażnik, Medium) i taką samą liczbę nacji (Avenoss, Ziemie Wewnętrzne, Ostenia, Stoigmar). Zapowiada się bardzo rozbudowana gra przeglądarkowa.Kilka z opinii redaktorów znanych portali zajmujących się grami:

1. „Złożoność Miasta Pry zrobiła na mnie piorunujące wrażenie” – OnRPG.
2. „Rozmiar tej gry i mnogość zawartych w niej elementów to coś niesamowitego i niespotykanego w grach przeglądarkowych” – MMORPG.com.
3. „Miasto Pary może wstrząsnąć posadami świata MMO” – Massively.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz