środa, 20 marca 2013

Lineage II w polskiej wersji językowej – wystartowała Open Beta


fot. Lineage II PL
Zgadza się, Lineage II nie należy do najmłodszych gier MMORPG, tytuł ten ma już na karku niemal dekadę. Mimo wszystko gra przeżywa druga młodość, na co największy wpływ ma model Free2Play oraz lokalizacje gry na kolejne języki.

Tak się składa, że właśnie wczoraj wystartowała otwarta beta polskiej wersji językowej Lineage II. Za lokalizację odpowiada europejski operator, rosyjska firma Innova. Jeżeli ktoś z was chciałby rozpocząć przygodę z spolszczonym uniwersum, w rozwinięciu wiadomości znajdziecie informacje dotyczące polskiej wersji Lineage II oraz plan przebiegu Open Bety.

Klient gry do pobrania: pod tym adresem

Z informacji umieszczonych na forum gry Lineage II możemy się dowiedzieć jak będzie przebiegać beta: "Na serwerze testowym podczas OBT będzie działał skrypt, który przy stworzeniu nowej postaci dodaje do Magazynu prawie wszystkie niezbędne do testów przedmioty oraz Adeny do kupna pozostałych przedmiotów w grze. 

Okres testów będzie podzielony na 3 etapy. Na pierwszym etapie wszystkie nowo stworzone postacie będą na 1 poziomie, na drugim (22 marca) - 85 poziomie i na trzecim (25 marca) - 99 poziomie. O zakończeniu każdego kolejnego etapu oraz rozpoczęciu nowego będę informować was na bieżąco w wątku Aktualności OBT."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz