niedziela, 17 marca 2013

Jurassic Park: Aftermath – gra tworzona przez fana wygląda obiecująco

Jurassic Park: Aftermath
Park Jurajski to jeden z moich ulubionych filmów. Tym bardziej żałuję, że dotychczas nie wyszła żadna porządna gra nawiązująca do filmu Stevena Spielberga.

Może się to zmienić za sprawą Colin’a Kaszynski’ego – moddera i grafika 3D. Colin, w wolnym czasie, przy pomocy CryEngine 3, zajmuje się tworzeniem gry Jurassic Park: Aftermath. No może słowo „Gra” to jeszcze za dużo powiedziane – kto wie czy autor będzie dążył do wydania grywalnego moda czy projekt z czasem umrze. Nie mniej, Kaszynski podzielił się z fanami filmikiem na którym pokazał co udało mu się zrobić w ciągu ostatnich 3 tygodni.

Na filmie prezentującym aktualny postęp prac z Jurassic Park: Aftermath możecie zobaczyć ładne centrum dla zwiedzających oraz jego okolice. Poza tym zobaczycie kilka Rapotrów – niestety ich SI jeszcze trochę kuleje, ale nad tym wciąż trwają prace.Osoby biegle władające angielskim (lub posługujące się translatorem) odsyłam na blog Kaszynski’ego http://sharkswithjetpacks.blogspot.co.uk na którym znajdziecie więcej screenów z projektu oraz komentarze autora.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz