poniedziałek, 25 marca 2013

Final Fantasy X HD oraz X-2 HD jeszcze w tym roku na PS3

Yuna i Tidus z Final Fantasy X
O ile dobrze pamiętam, to pogłoski o tym, że odświeżona wersja gry Final Fantasy X w jakości HD trafi na PlayStation 3 pojawiały się już w 2011 roku. Przed kilkoma dniami gruchnęła informacja, że Final Fantasy X/X-2 HD Remaster (oficjalny tytuł) pojawi się jeszcze w tym roku. Jak możecie wysnuć po tytule odświeżone zostały dwie gry z serii Final Fantasy: FF X oraz FF X-2.

Dobrą wiadomością jest to, że posiadacze PS3 otrzymają obie gry na jednej płytce –pełne dodatków i różnych usprawnień wydania międzynarodowe. Niestety w dalszym ciągu nie wiadomo kiedy dokładnie można spodziewać się premiery. W rozwinięciu mam dla was kilka screenów i zwiastun.

Porównanie oryginału z wersją HD
Wersja oryginalna FFX

Wersja poprawiona, FFX HD

Wersja oryginalna FFX

Wersja poprawiona, FFX HD
Screeny z Final Fantasy X/X-2 HD Remaster


Gra Final Fantasy X przez wielu uznawana jest za ikonę gatunku klasycznych cRPG. Gra wydana w grudniu 2001 roku wyróżniała się cudowną grafiką i cutscenkami, niesamowitym gameplayem, fenomenalną fabułą i zapadającymi na długo w pamięci postaciami: na czele z Tidus’em i Yuną. Poniżej możecie zobaczyć dzisiejszy zwiastun FFX/X-2 HD.

1 komentarz:

  1. Jak dla mnie coś świetnego, wygląda o wiele lepiej i z wielką przyjemnością powrócę do tej odświeżonej gry! FF to moja ulubiona seria:)

    OdpowiedzUsuń