sobota, 9 marca 2013

„Dobra Gra” od Techland’u z nowymi grami już od 20 marca

Pamiętacie może jak 20 lutego informowałem was o tym, że na półki sklepowe trafiła „Dobra Gra”? Nowa seria wydawnicza Techland’u w ramach której wydawane są interesujące nowości rynkowe oraz klasyki z dodatkową zawartością. Tak się składa, że równo miesiąc po tym wydarzeniu do sklepów trafią nowe gry z powyższej serii.

Już 20 marca będziecie mogli się wybrać do sklepów by kupić wersję pudełkową następujących gier: „Coloropus”, „Giana Sisters” oraz „Air Conflicts: Secret Wars”. Każda w cenie 19.90 zł. Z całej trójki, moim największym zainteresowaniem cieszy się Giana Sisters.

Dobra Gra: okładka Coloropus
Coloropus to gra w której wcielamy się w ośmiornicę, która pewnego dnia utraciła swoją miłość. Zadaniem gracza jest uratowanie dziewczyny Coloropus’a – tak, nazwa gry jest równocześnie imieniem bohatera. Do celu dążymy mieszając kolory, rozwiązując łamigłówki fizyczne, walcząc z podwodnymi kreaturami i pomagając napotkanym stworzeniom.

Gra nie wykorzystuje języka pisanego ani mówionego, cała historia przedstawiona jest za pomocą prostych animacji i przerywników. Dzięki temu odnajdą się w niej nawet najmłodsi. W sieci dostępne jest demo Coloropusa w wersji flash.

Dobra Gra: okładka Giana Sisters
Giana Sisters jest grą będącą duchowym spadkobiercą The Great Giana Sisters, platformówki – na dobrą sprawę – będącej klonem Super Mario Bros. Bohaterką gry jest Giana, dziewczynka potrafiąca poruszać się między snem a koszmarem.

W Giana Sisters możemy w dowolnym momencie zmieniać kształt i wygląd krajobrazu oraz samej bohaterki. Przejście na alter-ego Giany daje nam dostęp do nowych zdolności oraz pozwala rozwiązywać łamigłówki, które czekają na nas podczas całej przygody.

Dobra Gra: okładka Air Conflicts Secret Wars
Air Conflicts: Secret Wars to zręcznościowa strzelanka lotnicza, w której wcielamy się w postać pilota uczestniczącego w podniebnych zmaganiach na frontach I i II Wojny Światowej. Gracze mogą latać szesnastoma drobiazgowo odwzorowanymi samolotami, którymi bierzemy udział w niemal 50 ekscytujących misjach w 7 kampaniach.

Zadania są bardzo zróżnicowane: bierzemy udział w misjach lotniczych, bombardowaniu celów naziemnych, atakach na konwoje wroga, lotach eskortowych i patrolowych. Oprócz kampanii solo, Air Conflicts: Secret Wars oferuje także kilka trybów multiplayer dla maksymalnie ośmiu graczy, które można odtwarzać w sieci lokalnej i przez Internet.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz