czwartek, 7 marca 2013

BAFTA VGA 2013: najlepszą grą przeglądarkową jest…

SongPop: najlepsza gra przeglądarkowa wg BAFTA VGA
Za nami gala BAFTA VGA 2013 podczas której zostały nagrodzone najlepsze gry minionego roku. Nie będę zajmował się każdą kategorią z osobna, bowiem zajęło by to trochę czasu. Tutaj wymienimy sobie najlepsze gry przeglądarkowe minionego roku.

Nominowanymi były następujące gry przez przeglądarkę: Amateur Surgeon Hospital, Dick and Dom’s Hoopla!, SongPop, Merlin: The Game, Runescape, The Settlers Online. A nagroda dla najlepszej gry powędrowała do… SongPop – gry w której bierzemy udział w zmaganiach podobnych do tych znanych z programu „Jaka to melodia?”

SongPop to gra społecznościowa w której wyzywamy innego gracza na muzyczny pojedynek. Wybieramy playlistę z której będą losowane piosenki a następnie wsłuchujemy się w kilkusekundowe fragmenty. Naszym zadaniem jest odgadnięcie jaka to piosenka. Im szybciej to zrobimy tym więcej punktów zarobimy.

Gry nominowane do nagrody dla najlepszej gry przeglądarkowej:

1. Amateur Surgeon Hospital
2. Dick and Dom’s Hoopla!
3. SongPop
4. Merlin: The Game
5. Runescape
6. The Settlers Online

1 komentarz:

  1. SongPop, gra która uzależniła moją dziewczynę :-) No może trochę przesadziłem, ale fakt, że jest bardzo wciągająca, sam też kilka razy w tygodniu rozgrywam kilka pojedynków muzycznych ze znajomymi.
    P.S Fajny blog, szukałem, szukałem i znaleźć nie mogłem, a tu proszę, jednak można znaleźć coś ciekawego. Będę na pewno odwiedzał i zapraszam przy okazji na mojego bloga http://peceteria.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń