niedziela, 3 marca 2013

10 celebrytów grających w gry wideo

Jessica Alba to jedna z aktorek grających w gry wideo
Jessica Alba / Shutterstock
Nie było by niczym dziwnym gdyby się okazało, że niektóre z gwiazd światowego formatu w czasie wolnym od pracy poświęcają się grom wideo. Niestety aktorzy nie zawsze się tym chwalą. Tutaj mam dla was 10 celebrytów którzy przyznali się do tego, że od czasu do czasu lubią się odprężyć przy dobrej grze wideo. Chcesz wiedzieć w co grają? Kto jest wśród znanych graczy?

1. Jessica Alba

Na pierwszy ogień idzie Jessica Alba. Hollywoodzka ślicznotka przyznała się do tego, że wychowywała się na takich grach jak Pac-Man i Super Mario Bros. Ostatnio ponownie odkryła radość płynącą z grania dzięki konsoli Wii, na której gra zarówno dla zabawy jak i ćwiczeń. Jej ulubionymi grami na Wii są: Wii Fit oraz Wii Sports.

2. Daniel Craig

Nawet Bond ma czasem ochotę na coś więcej. Aktor Daniel Craig wyjawił, że uwielbia grać w gry wideo, a ze swoim nałogiem próbował się kryć nawet przed dziewczyną. Jego ulubionymi seriami gier są Halo oraz Grand Theft Auto. Od czasu do czasu lubi też pograć w coś z głębszą fabułą.

Megan Fox - gra w Halo: Reach
Megan Fox / Shutterstock

3. Megan Fox

Gwiazda Transformers’ów również pała wielką miłością do gier wideo. W jednym z wywiadów przyznała się, że bardzo dużo gra w Halo: Reach. Podobno ma tak zabawny tag gracza w usłudze Xbox Live, że chłopaki z którymi gra bardzo często się z tego śmieją. Niestety Megan Fox chce zachować anonimowość w wirtualnym świecie i nie ujawnia jaki jest jej nick.

4. Janina Gavankar

Aktorka znana z serialu „Czysta krew” przyznała się, że jej ulubioną grą wideo jest Portal 2 oraz seria Assassin Creed. Co ciekawe, aktorka wzięła również udział w konferencji E3 w 2012 roku: największej corocznej wystawie przemysłu gier komputerowych i wideo. Nie ma wątpliwości, że Janina kocha gry.

5. Vin Diesel

Aktor kina akcji wyjawił, że zanim zagrał w takich filmach jak "Szybcy i wściekli" oraz "Kroniki Riddicka", grał w Dungeons and Dragons w piwnicy rodziców. Vin powiedział, że wciąż lubi wracać do tej gry jednak w wolnym czasie gra też w inne tytuły. W 2002 roku założył Tigon Studios - niewielkie studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier.

6. Matthew Perry

Matthew Perry może i nie jest graczem z dużym stażem ale też ma co nieco do powiedzenia o swojej przygodzie z grami. W 2009 roku aktor dostał rolę głosową w grze Fallout: New Vegas i by przygotować się do roli postanowił zagrać w Fallout 3. Gra wciągnęła go tak bardzo, że musiał udać się do lekarza w związku z… bólem kciuków.

Mila Kunis - kiedyś grała w World of Warcraft
Mila Kunis / Shutterstock

7. Mila Kunis

Kunis była kiedyś wielką fanką World of Wracraft. Zrezygnowała z tej popularnej gry MMORPG na rzecz swojej kariery. Przyznaje, że teraz bardziej interesuje ją Call of Duty oraz gry na Facebook’u. Aktorka wspomina również, że jest wielką fanką gier towarzyskich, takich jak: Mario Party oraz Super Monkey Ball. Z ciekawostek warto wspomnieć, że w 2009 roku Mila Kunis zagrała w adaptacji gry Max Payne. Za ten film otrzymała nominację do nagrody Teen Choice.

8. Andy Murray

Myśleliście, że będzie tylko o aktorach i aktorkach? W gry wideo grają nawet sportowcy. Potwierdza to przypadek Andy’ego Murray’a – jednego z najsłynniejszych tenisistów świata. Murray przyznał, że swego czasu był tak uzależniony od Call of Duty: Modern Warfare 2, że rozstał się z tego powodu z dziewczyną. Był również jedną z pierwszych osób w kolejce po PlayStation 3 na której również gra w tenisa.

9. Aisha Tyler

Mało znana aktorka którą możecie kojarzyć chociażby z serialu „Zaklinacz dusz” oraz „XIII”. Być może niektórzy z was kojarzą ją z konferencji Ubisoft’u na E3 2012 na której przemawiała jako rzeczniczka. Aktorka użyczała głosu w grze Halo: Reach oraz przyznała, że jest zapalonym graczem.

Robin Williams - fan gier Nintendo

    Robin Williams / Shutterstock

10. Robin Williams

Być może niektórym z was wydaje się, że Robin Williams jest za stary na gry wideo? Wszak urodził się w 1951. Mimo tego jest to jeden z największych fanów gier w Hollywood. Aktor wyjawił, że ostatnio sporo radości sprawiały mu gry z serii Battlefield i Half-Life. Jest również fanem klasycznych gier Nintendo. Swojej córce dał na imię Zelda, w hołdzie serii gier konsolowych „The Legend of Zelda”.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz