niedziela, 17 lutego 2013

Tremor Games: graj i wygrywaj darmowe gry na Steam

Tremor Games: portal oferujący darmowe gry na Steam za samo granie
Kupno gier na Steam’ie jest poza twoim zasięgiem? Zastanawiasz się jak zdobyć gry na Steam, za darmo? Jeżeli TAK to bardzo możliwe, że właśnie do ciebie adresowana jest strona Tremor Games. Witryna oferuje zbieranie punktów i monet (Tremor Coins) za samo granie w gry online znajdujące się w jej zasobach.

Punkty definiują twoją pozycję w rankingu najlepszych graczy Tremor Games, zaś monety możesz wymienić na prezenty znajdujące się w wewnętrznym sklepiku. A sklepik z prezentami jest całkiem nieźle wyposażony, znajdują się w nim: awatary, tapety na pulpit, karty podarunkowe oraz gry komputerowe na Steam.


Jak wygląda sprawa zarabiania Tremor Coins? W pierwszej kolejności musisz się zarejestrować na stronie, rejestracja jest darmowa i wymagana byś w ramach swojego profilu mógł zbierać punkty i monety. Po rejestracji możesz przejść do zakładki Achievement w której znajdują się gry oferujące zdobywanie osiągnięć.

Zakładka Achievement na TremorGames.com
Zadania do wykonania w grach dostępnych na Tremor Games nie są zbyt trudne. Zazwyczaj musimy przejść kilka plansz na wybranym poziomie trudności, zabić określoną liczbę przeciwników itp. Za ukończone zadanie otrzymujemy kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt monet – wartość zależy od stopnia skomplikowania i trudności danego zadania. Już po pierwszym dniu grania możesz uzbierać kilkaset monet, które będziesz mógł wymienić na jedną z tańszych gier ze Steam’a.

Przykładowe gry na Steam dostępne w Tremor Games za mniej niż 1000 monet: Two Worlds 2, Men of War: Assault Squad, Hotel Giant 2, Trapped Dead, Deponia, Painkiller: Black Edition, Magicka, Trine, Ceville, Men Of War i kilkadziesiąt innych.

Przykładowe gry w sklepiku Tremor Games
Jeżeli jednak masz więcej czasu możesz uzbierać kilka tysięcy monet na jedną z świeższych gier, tych również jest całkiem sporo. Wymienię chociażby Trine 2, Dungeons: The Dark Lord, Red Faction Collection, Confrontation, Driver San Francisco, Batman Arkhym Asylum GOTY, Hitman Absolution, Darksiders II, Dishonored i inne topowe gry.

W jednym ze wcześniejszych akapitów wspomniałem, że możecie również zbierać punkty na karty podarunkowe. Być może kogoś z was zainteresuje, że przy odrobinie samozaparcie możecie pozbierać punkty na karty podarunkowe Amazon, Steam, Eve Online, League of Legends, World of Warcraft czy Xbox 360.

Rejestracja: Zarejestrować możecie się pod adresem http://www.tremorgames.com a w przypadku gdybyście chcieli wesprzeć właśnie mnie to zapraszam do rejestracji z reflinka: http://www.tremorgames.com/?ref=27335

Koniecznie dajcie znać jakie są wasze opinie o Tremor Games. Łatwo się wam zbiera monety za gry online czy może trochę to trwa? Zamówiliście już którąś z gier dostępnych na stronie? Pochwalcie się którą i ile wam zajęło zbieranie monet.

2 komentarze:

  1. Jak się zarejestrować bo wyskakuje " Sorry right now we are not available in your region. Thank you for your interest in Tremor Games, we will inform you when we start accepting registrations from your region " ??

    OdpowiedzUsuń
  2. To by oznaczało, że rejestracja z naszego regionu jest tymczasowo wyłączona. Trzeba czekać i sprawdzać co jakiś czas.

    OdpowiedzUsuń