środa, 2 maja 2012

Ciekawy spis gier przeglądarkowych

Dzisiejszego dnia, w prawym menu, postanowiłem umieścić odnośnik do ciekawego, ciągle rozwijanego spisu gier przeglądarkowych dostępnego pod adresem: http://gryprzegladarkowe.0sa.pl

Codziennie do spisu zgłaszanych jest kilka gier w które możemy grać bez zbędnych instalacji, po prostu rejestrując się na stronie wydawcy. To takiego ciekawego jest w tym spisie czego nie uświadczy się w innych miejscach? Po pierwsze ranking gier dostępny w lewym menu, pokazuje 10 najlepiej ocenianych gier z możliwością przejścia do spisu najlepiej ocenianych gier. Tam gry sortowane są również wg. ocen - najlepsze wyżej, gorsze niżej a nawet na kolejnych podstronach. Każdy z was ma możliwość oceniania gry i wpływania na ranking.

Na stronie głównej prezentowane jest tylko 10 najnowszych gier przez przeglądarkę. Aby zobaczyć wszystkie gry można przejść do rankingu lub spisu. Przy czym, osobiście zalecam opcję pierwszą. W szczegółach danej gry widzimy opis produkcji, adres wydawcy i pięć gier o podobnej tematyce. W szczegółach gry następuje także przyznanie oceny grze.

Zachęcam i was do przejścia do spisu i oceniania dostępnych tam gier. Dzięki temu w polskim internecie znajdzie się naprawdę miarodajny spis gier rozgrywanych w przeglądarce.

3 komentarze:

  1. Chyba najbardziej robi wrażenie Quake Online, gdyż zmieścić taką grafikę w przeglądarce to sztuka.

    Ostatnio napisałem artykuł o grach Free To Play, na które cały świat czeka z niecierpliwością http://worth-it.pl/index.php/rok-2012-to-rok-free-to-play/

    OdpowiedzUsuń
  2. Są już lepsze grafiki w grach przeglądarkowych niż w Quake live ;)

    OdpowiedzUsuń