czwartek, 29 marca 2012

Bonus od gamigo w ramach akcji "dziękujemy"

50% więcej we wszystkich pakietach!
Dzisiejszego dnia osoby zarejestrowane w grach gamigo games dostały maila informującego o bonusie rozdawanym w ramach akcji "dziękujemy". Przypominamy, że gamigo wydaje znaną w polsce grę action MMORPG o nazwie Last Chaos. Jak możemy przeczytać w wiadomości od gamigo:


"Droga społeczności gamigo,


Po kilku intensywnych tygodniach, w czasie których spaliśmy zdecydowanie za mało, a część z Was prawdopodobnie także, sytuacja się w końcu uspokaja. Teraz wszyscy możemy skoncentrować się na tym, co w życiu jest ważne: na wspólnych przygodach.  Ani hakerzy ani osoby przeprowadzające ataki DDoS nie dadzą rady naszej społeczności - wytrwaliście wraz z nami w tych trudnych chwilach.


Dlatego też oprócz wszystkich eventów w naszych grach otrzymacie specjalny bonus w ramach akcji "dziękujemy" ze wszystkimi pakietami w cash shopie od 12 w południe 29. marca do północy 1. kwietnia (promocja nie dotyczy zakupów dokonywanych za pomocą e-PINu, SMSa)! Chcielibyśmy podziękować Wam za cierpliwość, zrozumienie i ufność, które okazaliście nam w tym czasie.


Dziękujemy!
Zespół gamigo"

W ramach akcji otrzymujemy: 50% więcej we wszystkich pakietach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz